منوی سایت
پیشرو در صنعت گیربکس
شرکت شریف (گیربکس شریف) تاسیس شده در سال 1363 در استان اصفهان امروزه به عنوان معتبرترین سازنده گیربکس صنعتی و الکتروگیربکس ها در کشور، اعتبار خود را با ارائه محصولات با کیفیت، مشاوره مهندسی و ارائه بهترین راه کار های فنی و طراحی و ساخت گیربکس های صنعتی با تکیه بر دانش فنی بومی و مبتنی بر روش ها و فرایندهای منحصر بفرد که مزیت رقابتی این شرکت را شکل می دهند در میان مصرف کنندگان از صنایع مختلف بدست آورده است. عملکرد گیربکس شریف در صنعت گیربکس پیشرو بودن آن را در بیش از 3 دهه فعالیت خود بخوبی نشان می دهد از جمله آنها: اولین سازنده گیربکس شافت مستقیم (هلیکال)، اولین وتنها سازنده انبوه گیربکس bevel-helical و همچنین گیربکس های محور موازی در ایران.
 
ارائه دهنده گیربکس صنعتی بعنوان راه حل در صنایع مختلف
بازخوردهای مثبت و حمایتهای مشتریان همواره مشوق ما در ارائه محصولات و خدمات متنوع و ارتقا کیفیت انها بوده است. نیازهای متنوع صنایع مختلف به گیربکس های صنعتی مهندسین و متخصصان ما در شرکت را در سالهای اخیر بر آن داشته است که با شناسایی و مطالعه دقیق آنها و با همکاری نزدیک با مصرف کنندگان به رفع آن نیازها بپردازد. پرداختن و فهمیدن دقیق نیاز مشتری و ارائه راه حل مطلوب در سریعترین زمان ممکن با توجیه اقتصادی که باعث ارتقا عملکرد، بهره وری و سوداوری و اطمینان خاطر صنعتگران می شود همواره از خط مشی های گروه تحقیق و توسعه گیربکس شریف بوده است. الویت ما افزایش سرعت و دقت در ارائه بهترین راه حل به صنایع مختلف در قالب محصول و خدمت می باشد.
 
حامی و همراه مشتری
فروش محصولات و خدمات اخرین نقطه تماس ما با مشتری نمی باشد. شرکت شریف همواره اماده ارائه خدمات پشتیبانی به مصرف کنندگان می باشد. گارانتی محصولات به مدت یکسال، ارائه خدمات پس از فروش به مدت ده سال و تامین قطعات مورد نیاز گیربکس صنعتی در حداکثر بیست و چهار ساعت در سراسر کشور از جمله راهکارهایی است که جهت اطمینان خاطر مشتریان ارائه میشوند.
 
امید است با با بیش از سه دهه تجربه در حوزه تولید گیربکس صنعتی در کشور و با اتکا بر نیروی متخصص و تجهیزات نوین تولید بتوانیم بیش از پیش در خدمت تعالی و بی نیازی صنعت کشور بکوشیم و رضایت مشتریان محترم را بیش از پیش جلب کنیم.